Samsunspor’da Hedef 3 Puan! İşte Muhtemel 11

Samsunspor Haberleri – Yılport Samsunspor Takımımız bugün (18 Şubat Salı) yaptığı antrenman ile Amed Sportif Faaliyetler maçı hazırlıklarını tamamladı.

Nuri Asan Tesisleri’nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan antrenman hareketlilik ile ısınma, 5’e 2 top kapma, dar alan oyunu ve duran top çalışmasının ardından son buldu. İdmana ameliyat olan Okan Dernek ve Bünyamin Karataş ile sakat olan Ramazan Çevik, Muhsin Yıldırım katılmadı. Oğuz Gürbulak ise takımdan ayrı çalıştı.

Takımın genç oyuncularından Necmican Cebeci’ye antrenman sonrası takım arkadaşları doğum günü sürprizi yaptı.

Antrenman sonrasında gerçekleştirilen sürpriz kutlamada Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, teknik heyet ve futbolcular Necmican Cebeci’in yeni yaşını tebrik etti. Necmican Cebeci doğum günü pastasını Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın elinden yedi.

TFF 2. Ligin 24. Haftasında yarın (19 Şubat Çarşamba) saat 13.30’a Amed Sportif Faaliyetleri konuk edecek olan Yılport Samsunspor’un maça Nurullah Aslan, Erkam Reşmen, Veli Çetin, Recep Burak Yılmaz, Gökhan Meral, Gökhan Alsan, İlyas Kubilay Yavuz, İbrahim Halil Çolak, Burak Çalık, Bahattin Köse ve Atabey Çiçek ilk onbiri ile başlaması bekleniyor.

 

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir