Samsunspor’da Moralli Antrenman!

Samsunspor Haberleri – Pazar günü deplasmanda oynayacağı Tarsus İY maçının hazırlıklarını sürdüren lider Yılport Samsunspor’un antrenmanları neşe içinde devam ediyor.

Nuri Asan Tesisleri’nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan antrenman pas çalışması ile ısınma, 7’e 3 savunma ve hücum taktik çalışması ile 11’e 11 oyunun ardından son buldu. Antrenman ameliyat olan Okan Dernek ve Bünyamin Cesur Karataş ile sakatlığı bulunan Oğuz Gürbulak katılmadı. Yalçın Kılınç ise takımdan ayrı düz koşu yaptı.

Antrenmanın ardından takım arkadaşları İbrahim Halil Çolak’ın idman sahasında doğum gününü kutladı. Doğum günü pastasını Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın elinden yiyen İbrahim Halil Çolak tebrikleri kabul etti.

REKTÖR BİLGİÇ’TEN TATLI ZİYARET

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof.Dr. Sait Bilgiç, kulübümüzü ziyaret etti.

Kulübümüzü ziyaret eden OMÜ Rektörü Prof.Dr. Sait Bilgiç, Samsunspor Kulübü Derneği Genel Sekreteri Haluk Tan, Teknik Menajerimiz Yücel Uyar ve Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam ile bir araya geldi. Görüşmede Rektör Prof.Dr. Sait Bilgiç, Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam’a OMÜ logolu el dokumalı kilim hediye etti. Ardından takımımızın idmanını izleyen Rektör Prof.Dr. Sait Bilgiç, oyuncularımıza baklava ikram ederek başarılar diledi.

 

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir