Samsunspor’da Rota Kırklarelispor’a Çevrildi!

Samsunspor Haberleri – Yılport Samsunspor dün (19 Şubat Çarşamba) sahasında oynadığı Amed Sportif Faaliyetler ile oynadığı karşılaşmasının ardından ara vermeden Pazar günü deplasmanda oynayacağı Kırklarelispor maçın hazırlıklarına başladı.

Nuri Asan Tesisleri’nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan antrenman hareketlilik ile ısınma ve pas çalışması ile başladı. Ardından Amed Sportif Faaliyetler maçında oynayan oyuncular dinlenirken, diğer oyuncular ise şut çalışması, dar alan oyunu ve 6’ya 6 oyunu oynadı.Ameliyat olan Okan Dernek ve Bünyamin Karataş ile sakatlıkları bulunan Ramazan Çevik ve Muhsin Yıldırım antrenmana katılmadı.

HAKEM BELLİ OLDU

Yılport Samsunspor’un deplasmanda oynayacağı GMG Kırklarelispor maçını Hasan Avcı yönetecek.

Pazar günü saat 13.30’da Atatürk Stadyumu’nda oynanacak GMG Kırklarelispor – Yılport Samsunspor mücadelesini İzmir bölgesinden klasman hakem Hasan Avcı yönetecek. Avcı’nın yardımcılıklarını Ahmet Şimşek ve Emir Eray Eyisoy yapacak. Mücadelede dördüncü hakem olarak Önder Turgay Demirdak görev alacak.

Samsun Bağımsız Milletvekili Erhan Usta, kulübümüzü ziyaret ederek, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’a başarılar diledi.

Nuri Asan Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Bağımsız Milletvekili Erhan Usta’ya isminin yazılı olduğu 55 numaralı Yılport Samsunspor forması ile atkı hediye etti. Ziyarette Genel Menajer Mustafa Aztopal ve Teknik Menajer Yücel Uyar da yer aldı.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir