Samsunspor’da Yolculuk Başladı! Kafilede Kimler Var?

Samsunspor Haberleri – TFF 2. Ligin 21. Haftasında deplasmanda Tarsus İdmanyurdu ile karşılaşacak olan lider Yılport Samsunspor çalışmalarının Samsun etabını tamamlayarak bu ile hareket etti.

Nuri Asan Tesisleri’nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan antrenman koordinasyon ve çabukluk ile ısınma, dar alan oyun ve yarı sahada 11’e 11 oyunun ardından son buldu. Antrenman ameliyat olan Okan Dernek ve Bünyamin Cesur Karataş ile sakatlığı bulunan Oğuz Gürbulak ve Caner Arıcı katılmadı. Yalçın Kılınç ise takımdan ayrı düz koşu yaptı.

YOLCULUK BAŞLADI

Takımımız Pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Tarsus İdman Yurdu maçı için bugün havayolu ile İstanbul’a oradan da Adana’ya hareket etti.

Yarın sabah Adana’da antrenman yapacak olan takımımız daha sonra karayolu ile Mersin’in Tarsus ilçesine hareket edecek.

19 kişilik kadroda şu isimler yer aldı: Nurullah Aslan, Ahmet Altın, Furkan Köse, Ercan Yazıcı, Veli Çetin, Recep Burak Yılmaz, Caner Arıcı, Gökhan Meral, Ferhat Çulcuoğlu, Burak Çalık, Gökhan Alsan, İbrahim Halil Çolak, İlyas Kubilay Yavuz, Guido Koçer, Ramazan Çevik, Atabey Çiçek, Bahattin Köse, Ahmethan Köse ve Muhsin Yıldırım.