Ana Sayfa / Samsunspor / Samsunspor’da Ziyaretler Devam Ediyor!

Samsunspor’da Ziyaretler Devam Ediyor!

Samsunspor Haberleri – Samsunspor Kulübü Derneği, Samsunspor Futbol A.Ş ve Samsunspor Basketbol Şubesinin şehirde ziyaretlerine devam ediyor.

Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Vekili Savaş Boyar, Samsunspor A.Ş. Kulüp Müdürü Soner Soykan ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı ve Samsun İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç’u makamında ziyaret etti.

Takımımıza Süper Lig yolunda başarılar dileyen Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı ve Samsun İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç’a Yılport Samsunspor forması ve eşortman takımı hediye edildi.

Ziyarette İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanı Erol Öztürk, Atakum İlçe Sağlık Müdürü Barış Çankaya ve Samsun Organ ve Doku Nakli Bölge Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Dr. Mehmet Kazak’da hazır bulundu.

SAMSUNSPOR BASKETBOL’DAN SESOB’A ZİYARET

Samsunspor Kulübü Basketbol Şubesi, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hacı Eyüp Güler’i makamında ziyaret etti.

Samsunspor Kulübü Derneği Eğitim, Altyapı ve Sportif Faaliyetler Sorumlusu Ergin Zorlu, Samsunspor Basketbol Genel Menajeri Emre Ekim ve İdari Menajer Cengiz Han Yapar, SESOB Başkanı Hacı Eyüp Güler’i ziyaret ederek Samsunspor Basketbol’a verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

www.55ajans.com - Samsun Haber Siteniz

Ayrıca Buna da Bakabilirsiniz

Samsunspor’da Yeni Vaka Yok!

Samsunspor Haberleri  – TFF 1. Ligin 12. Haftasında deplasmanda Aydeniz Et Balıkesirspor ile karşılaşacak olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir