Ana Sayfa / Samsunspor / Samsunspor’da Ziyaretler Sürüyor!

Samsunspor’da Ziyaretler Sürüyor!

Samsunspor Haberleri – Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Erkanat, Kulüp Müdürü Soner Soykan ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın Samsun’da ziyaretleri sürüyor.

Kulübümüzün Teknik Menajeri Yücel Uyar, Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ve Kulüp Müdürü Soner Soykan, İl Emniyet Müdürlüğü ve Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Teknik Menajerimiz Yücel Uyar, Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam ve Kulüp Müdürümüz Soner Soykan il olarak İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürü Murat Koyuncu’yu makamında ziyaret etti. Ardından Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Samsun Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Dr. Ömer Urhal’ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ise, Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal’a isminin yazılı olduğu 55 numaralı Yılport Samsunspor forması hediye etti.

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Erkanat ve Kulüp Müdürü Soner Soykan, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’nu makamında ziyaret etti.

loading...

Bir önceki yazımız olan Genk Antrenörleri Samsunspor’da Saha Antrenmanına Katıldı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

www.55ajans.com - Samsun Haber Siteniz

Ayrıca Buna da Bakabilirsiniz

Samsunspor’da Ümraniyespor Hazırlıkları Başladı!

Samsunspor Haberleri – Yılport Samsunspor Takımımız, TFF 1. Ligin 2. Haftasında pazartesi günü kendi sahasında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir