Samsunspor’dan Ramazan Çevik Açıklaması Geldi!

Samsunspor Haberleri – Karla kaplı Nuri Asan Tesislerinin temizlenmesinin ardından Yılport Samsunspor Takımımız bugün (10 Şubat Pazartesi) yaptığı antrenman ile Manisa Futbol Kulübü maçının hazırlıklarına başladı.

Nuri Asan Tesisleri’nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan antrenman ısınma hareketleri ile başladı. Ardından Afjet Afyonspor maçında oynayan oyuncular dinlenirken, diğer oyuncular ise pas çalışması, top kapma ve dar alan oyunu oynadı. Ameliyat olan Okan Dernek ve Bünyamin Cesur Karataş ile sakatlığı bulunan Oğuz Gürbulak, Caner Arıca ve Ramazan Çevik antrenmana katılmazken Yalçın Kılınç ise takımdan ayrı çalıştı.

Afjet Afyonspor maçında sakatlanarak oyundan çıkan Ramazan Çevik’in sağlık durumu ile ilgili kulüpten yapılan yazılı açıklama şu şekilde:

“Dün kendi sahamızda karşılaştığımız Afjet Afyonspor maçında sakatlanarak oyundan çıkan tecrübeli oyuncumuz Ramazan Çevik’in yapılan tetkikler sonucunda sağ ayak bileği burkulması sonucu bağ hasarı tespit edilmiş olup, tedavisine başlanmıştır. Oyuncumuza geçmiş olsun dileklerimizi sunar, en yakın sürede aramızda olmasını temenni ederiz.”

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir