Ana Sayfa / Samsunspor / Samsunspor’dan Sağlıkçılara Forma Jesti!

Samsunspor’dan Sağlıkçılara Forma Jesti!

Samsunspor Haberleri – Yılport Samsunspor Kulüp Müdürü Soner Soykan, Samsunspor Kulübü Derneği Eğitim, Altyapı ve Sportif Faaliyetler Sorumlusu Ergin Zorlu ile Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Albayrak, Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Gazi Devlet Hastanesi’nde sağlık çalışanlarına moral ziyaretinde bulunarak, Samsunspor forması hediye etti.

Koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle yoğun bir mesai harcayan sağlık çalışanlarına destek ziyaretinde bulunan Kulüp Müdürümüz Soner Soykan, Samsunspor Kulübü Derneği Eğitim, Altyapı ve Sportif Faaliyetler Sorumlusu Ergin Zorlu ile Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Albayrak, sağlık çalışanlarına fedakarlıklarından dolayı teşekkür etti.

İlk olarak Gazi Devlet Hastanesini ziyaret eden Kulüp Müdürümüz Soner Soykan, Samsunspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, burada Başhekim Uzm. Dr. Emine Sehmen, Gazi Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Emel Özcan, İdari ve Mali İşler Müdürü Hasan Koç’a moral vererek üzerlerinde isimleri yazılı 55 numaralı Samsunspor formasını hediye etti.

Ardından koronavirüs salgınına karşı yoğun bir mücadele veren SBÜ Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. Ahmet Şen, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Şule Akçay, Teknik Hizmetler Müdürü Serkan Gülrek, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Göksel Kaplan, Satın Alma Müdürü Hüsrev Yılmaz, Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü Güven Akman ile görüşen Kulüp Müdürümüz Soner Soykan ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, koronavirüs süreci hakkında bilgi aldı. Ziyaretin ardından Kulüp Müdürümüz Soner Soykan, Başhekimi Doç.Dr. Ahmet Şen, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Şule Akçay, Teknik Hizmetler Müdürü Serkan Gülrek, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Göksel Kaplan, Satın Alma Müdürü Hüsrev Yılmaz, Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü Güven Akman’a üzerlerinde isimleri yazılı 55 numaralı Samsunspor formasını hediye etti.

loading...

Bir önceki yazımız olan Başkan Yıldırım, Zorlu’ya Sahip Çıktı! ‘Onu Yedirmeyiz’ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

www.55ajans.com - Samsun Haber Siteniz

Ayrıca Buna da Bakabilirsiniz

Samsunspor’da Bahattin Köse Defteri Kapandı!

Samsunspor Haberleri –  Yılport Samsunspor Takımımız, 21 Eylül pazartesi günü kendi sahasında karşılaşacağı Ümraniyespor maçının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir