Samsunspor’dan Ümit Milli Takımına Ziyaret!

Samsun Spor Haberleri – 13 Kasım Cuma günü Avusturya ve 17 Kasım Salı günü Kosova U21 Milli Takımları ile oynayacağı maçı için Samsun’a gelen Ümit Milli Takımımıza Samsunspor’dan ziyaret gerçekleşti.

Antrenmanlarını yapımı devam eden Futbol Akademi Tesislerinde yapan Ümit Milli Takımımızın Teknik Direktörü Tolunay Kafkas’ı Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Erkanat, Yönetim Kurulu Üyesi Veysel Bilen, Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal, Genel Müdürümüz Soner Soykan, Futbol Akademi Direktörümüz Yücel Uyar ve Futbol Akademi Koordinatörü Savaş Serdar ziyaret etti.

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Tolunay Kafkas’a Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Mustafa Erkanat ve Futbol Akademi Direktörümüz Yücel Uyar, isminin yazılı olduğu 55 numaralı Yılport Samsunspor forması hediye etti.

Atatürklü formanın çok anlamlı bir forma olduğunu belirten Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, “Bu forma benim için özel bir forma ve Samsunspor’a ligde başarılar diliyorum” dedi.

 

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir