Samsunspor’un BAK Hazırlıkları Hüzünlü Başladı!

Samsunspor Haberleri – Yılport Samsunspor Takımımız, bugünkü antrenmana ’20 Ocak 1989 Unutmadık, Unutmayacağız’ pankartı ile çıktı. Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam ve futbolcularımız, futbol şehitlerimiz için bir dakikalık saygı duruşunun ardından idmana başladı.

Nuri Asan Tesisleri’nde Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan antrenman ısınma hareketleri, dayanıklılık koşusu ve dar alan oyunun ardından son buldu. İdmana sakatlıkları bulunan Okan Dernek, Bünyamin Cesur Karataş, Yalçın Kılınç ve Erkam Reşmen katılmadı. Ahmet Altın ise takımdan ayrı düz koşu yaptı.

DUALAR EDİLDİ

Yılport Samsunspor Takımımız, 20 Ocak 1989 tarihinde yaşanan trafik kazasında hayatını kaybeden teknik direktörümüz Nuri Asan ve otobüs şoförümüz Asım Özkan’ın kabrini ziyaret etti.

Kulübümüzün Genel Menajeri Mustafa Aztopal, Teknik Menajerimiz Yücel Uyar, Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, teknik heyetimiz ve futbolcularımız, 20 Ocak 1989 tarihinde Malatyaspor ile deplasmanda oynanacak maç için yola çıkan Samsunsporumuzu taşıyan otobüsün Havza ilçesinde bir kamyonla çarpışması sonucu hayatını kaybeden teknik direktörümüz Nuri Asan’ı Asri Mezarlıkta, otobüs şoförümüz Asım Özkan’ı da Kıranköy Mezarlığı’ndaki kabrini ziyaret ederek dua etti.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir