Ana Sayfa / Samsun Haber / Samsunspor’un Ramazan Erzak Dağıtımı Devam Ediyor!

Samsunspor’un Ramazan Erzak Dağıtımı Devam Ediyor!

Samsunspor Haberleri – Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım öncülüğünde başlatılan kampanyanın ikinci etabında İlkadım, Atakum ve Canik ilçelerindeki Vefa Sosyal Destek Gruplarına Ramazan erzak paketleri teslim edildi.

Samsunspor Kulübümüz, valilik ve kaymakamlıklar koordinasyonunda oluşturulan Vefa Sosyal Destek Gruplarına destek olmak amacıyla başlattığı kampanya çerçevesindeki ikinci etaptaki Ramazan erzak paketini 65 yaş üstü ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırmaya devam ediyor. İlkadım, Atakum ve Canik ilçesindeki Vefa Sosyal Destek Gruplarına Ramazan erzak kolilerini Yılport Samsunspor A.Ş. Kulüp Müdürümüz Soner Soykan, Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Vekilimiz M. Savaş Boyar, Başkan Yardımcımız Savaş Gömeç, Genel Sekreterimiz Onur Bıyıklı, Hukuk İşleri Sorumlumuz Erdinç Tosunoğlu, Eğitim, Altyapı ve Sportif Faaliyetler Sorumlumuz Ergin Zorlu, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Fatih Keskin, Serkan Albayrak, Servet Tuzcu ve Alper Engiz verdi. Teslimatta bulunan Vali Yardımcısı Mehmet Aktaş, Canik Kaymakamı Mahmut Halal, İlkadım Kaymakamı İbrahim Keklik ile İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürleri kulübümüze ve bağış yapan vatandaşlarımıza teşekkür etti.

loading...

Bir önceki yazımız olan Özel Çocuklardan Samsun’da 23 Nisan Coşkusu! – VİDEOLU başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

www.55ajans.com - Samsun Haber Siteniz

Ayrıca Buna da Bakabilirsiniz

Samsunspor’da Bandırma Hazırlıkları Sürüyor!

Samsunspor Haberleri – TFF 1. Ligde mücadele eden Yılport Samsunspor Takımımız, 3. Haftada deplasmanda karşılaşacağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir