Sancaktepe’de Düdük Uzuner’de Olacak!

Samsunspor Haberleri – TFF 2. Lig Beyaz Grubun lideri Yılport Samsunspor’un 27. Haftada deplasmanda oynayacağı Sancaktepe F utbol Kulübü maçını yönetecek hakemler açıklandı.

Nuri Asan Tesisleri’nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan pas çalışması ile ısınma ve 11’e 11 taktik çalışmasının ardından son buldu. Antrenmana ameliyat olan Okan Dernek katılmadı. Sakatlığı geçen Guido Koçer takımla birlikte çalışmalara başlarken, Muhsin Yıldırım ve Bünyamin Cesur Karataş ise fizyoterapist Oğuzhan Şimşek eşliğinde takımdan ayrı düz koşu yaptı.

Antrenman öncesi Hüseyin Avni Asal İlkokulu öğrencileri Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve futbolcular ile bir araya geldi. Teknik heyet ve futbolcular, minik öğrencilere Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ‘herkes kitap okusun’ sloganıyla başlatılan ‘Samsun için okuma vakti’ projesi kapsamında kitap hediye etti. Antrenmanın ardından da Ankara Samsun Sanayici ve İş Adamları ve Yöneticileri Derneği Samsun Temsilcisi Savaş Hakkı Aydın, takıma baklava ikram etti.

DÜDÜK UZUNER’DE OLACAK

Yılport Samsunspor’un deplasmanda oynayacağı Sancaktepe Futbol Kulübü A.Ş. maçını Gürel Uzuner yönetecek.

Cumartesi günü saat 14.30’da 15 Temmuz Stadyumu’nda oynanacak Sancaktepe Futbol Kulübü A.Ş. – Yılport Samsunspor mücadelesini Ankara Bölgesi Klasman Hakemi Gürel Uzuner yönetecek. Uzuner’in yardımcılıklarını Cengizhan Öztürk ve Boran Turhan yapacak. Mücadelede dördüncü hakem olarak Yusuf Ziya Gündüz görev alacak.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir