Ana Sayfa / Samsunspor / Store 55’e Bir Mağaza Daha Eklendi!

Store 55’e Bir Mağaza Daha Eklendi!

Samsunspor Haberleri – Yılport Samsunspor Kulübümüzün tüm lisanslı ürünlerinin satıldığı Store 55 mağazalarının  yenisi CityMall AVM’de hizmete girdi.

CityMall AVM’de yapılan açılışa Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Genel Müdürü Soner Soykan, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, futbolcular Ahmet Altın, Nadir Çiftçi ve Edwin Gyasi ile CityMall AVM Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Çelik katıldı.

Açılış sonrası konuşan Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, “Bu türlü yeni açılan Samsunspor adına her yer her birim Samsunspor’un büyüdüğünün işaretidir. Dolayısıyla bir taraftan biz saha içerisinde ortaya koyduğumuz performans, elde ettiğimiz başarılarla taraftarlarımızı mutlu edeceğiz. Samsunspor’u layık olduğu yere taşıyacağız. Diğer taraftan da hem Samsunspor markasını halka, taraftarlara inebilmesi, Samsunspor’u temsil eden ürünleri her kesime ulaşabilmesi adına bu türlü mağazaların sayısının artması gerekiyor. Ben CityMall AVM sahiplerine de teşekkür ediyorum. Bize çok destek oldular. Bir taraftan biz takımı daha yukarılara ulaştıracağız, diğer taraftan da takımımızın bilinirliliği, tanınırlığı ve reytingi artacak. Sonrasında da her geçen gün büyüyen, daha takip edilen ve izlenilebilen Samsunspor’u ulaştıracağız. Bir taraftan kulüp bu türlü yatırımları yaparken diğer taraftan da taraftarlarımız, halkımız ve Samsunspor’u sevenlerde ürünlerimize ilgi gösterecekler, onları alacaklar ve takımlarına destek olup sahip çıkacaklar. Hep birlikte, hep beraber böyle birlik ve beraberlik içerisinde büyüyeceğiz ve Samsunspor’u layık olduğu yere taşıyacağız” dedi.

loading...

Bir önceki yazımız olan Samsunspor’da Altınordu Mesaisi Başladı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

www.55ajans.com - Samsun Haber Siteniz

Ayrıca Buna da Bakabilirsiniz

Zorlu Maçta 3 Puan Çarşambaspor’un!

Samsun Spor Haberleri – Misli.com 3’üncü Lig 3’üncü Grup 11’inci hafta müsabakasında Çarşambaspor, sahasında İçel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir