Ana Sayfa / Samsun Haber / TFF Gelişim Liglerini Tescil Etti! İşte Samsunspor Altyapı Takımlarının Durumu…

TFF Gelişim Liglerini Tescil Etti! İşte Samsunspor Altyapı Takımlarının Durumu…

Samsunspor Haberleri – Tüm Dünya’yı olduğu gibi ülkemizide etkisi haline alan koronavirüs (Covid-19) nedeniyle Süper Toto Gelişim Ligleri ve Bölgesel Gelişim Ligi TFF’nin aldığı kadar doğrultusunda devam edilmemesine karar verildi.

TFF’nin yaptığı açıklamada “Ülkemizde görülen Kovid-19 virüsü sebebiyle 13 Mart 2020 tarihinde ara verilen 2019-2020 futbol sezonu Spor Toto Gelişim Ligleri müsabakaları genç futbolcu sağlığında tehdit oluşturulacağı ve gerekli tedbir alınmayacağı göz önünde bulundurarak belirtilen liglerin devam edilmemesine karar verilmiştir” denildi.

Bu karara göre Yılport Samsunspor’un Elit B ligi’nde mücadele eden U17 takımı 39 puan ile 6’ncı, Bölgesel Gelişim Ligi’nde mücadele eden U15 takımı 64 puan ile 1’inci, U16 takımı 62 puan ile 1’inci, U19 takımı ise 57 puan ile 1’inci sırada tamamladı. Samsunspor Kulübü U19 takımının Elit ligine alınmasını TFF’den talep etti.

loading...

Bir önceki yazımız olan LGS ve YKS Öncesi Samsun İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulundan Önemli Kararlar! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

www.55ajans.com - Samsun Haber Siteniz

Ayrıca Buna da Bakabilirsiniz

Samsunspor Basketbol Akademide Seçmeler Başlıyor!

Samsunspor Haberleri – Samsunspor Kulübü Basketbol Şubemiz akademide geleceğin yıldızlarını bulmak için 26 Eylül Cumartesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir