TMVFL Milli Takımında 4 Samsunlu!

Samsun Spor Haberleri – TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Bülent Yelkenci Sezonu 12. hafta karşılaşmaları hafta sonu oynandı. Hafta sonunda oynanan maçlardan sonra 14-15 Mart tarihlerinde Gümüşhane’de oynanacak TMVFL Milli Karma & Gümüşhane Veteranlar maçından dolayı liglere bir hafta ara verilecek. TMVFL Futbol Ligi 21-22 Mart tarihlerinde kaldığı yerden 13. hafta maçları ile lig devam edecek.

TMVFL MİLLİ KARMA GÜMÜŞHANE’DE

Sportif Direktörlüğü’nü Güvenç Kurtar’ın yaptığı TMVFL Milli Karma aday kadrosu açıklandı. Milan forması giyen Hakan Çalhanoğlu’nun babası Hüseyin Çalhanoğlu ile birlikte 19 kişilik TMVFL Futbol Ligi’nde forma giyen oyuncular bulunuyor.

14-15 Mart tarihlerinde Gümüşhane Veteranlar takımının davetlisi olarak Gümüşhane’ye gidecek kadroda Orta Karadeniz Bölgesi’nden Çorum Hattuşa Masterler takımından İsmail Atalay Baydur, Samsun Masterler FK takımından Murat Ocak, Atilla Pank, Fatih Çakır ve Fatih Demirhan’da yer alıyor.

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Başkanı Sayın Kenan Gürsu’nun da yer alacağı TMVFL Milli Karma daha öncede Şubat ayında Karaman’da Karaman Kent Konseyi Masterler Karması ile maç yapmıştı.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir