TMVFL’de Samsun Derbisi!

Samsun Spor Haberleri – TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Bülent Yelkenci Sezonu Orta Karadeniz Bölgesinde yer alan iki Samsun takımı hafta sonu karşı karşıya geliyor.

TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Bülent Yelkenci Sezonu Orta Karadeniz Bölgesinde dokuzuncu hafta karşılaşmaları hafta sonu oynanacak.

İKİNCİ HAFTA MAÇLARI HAFTA SONUNDA OYNANACAK

TMVFL Orta Karadeniz Bölgesinde ikinci yarıda ki dokuzuncu hafta karşılaşmalarında; Bafra Veteranlar takımı kendi evinde lider Samsun Masterler takımı ile Bafra’da, iki Sinop takımı Ayancık Veteranlar takımı cumartesi günü Boyabat Veteranlar takımı ile Ayancık’ta karşılaşırken Çorum Hattuşa Masterler takımı ise Durağan Veteranlar takımı ile pazar günü Çorum’da karşı karşıya gelecekler. Ünye Şöhretler Veteran takımı ise bu haftayı bay geçirerek dinlenecek.

TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Bülent Yelkenci Sezonu ile ilgili tüm bölgelerde ki takımların maç fikstürünü, sonuçlarını, puan durumlarını, takım bilgilerini federasyonun www.tmvfl.com.tr internet adresinden inceleyebilir, ligi takip edebilirsiniz.

TMVFL ORTA KARADENİZ BÖLGESİ 9. HAFTA MAÇ PROGRAMI

Bafra Veteranlar – Samsun Masterler FK

TARİH: 01.02.2020

GÜN: Cumartesi

SAAT: 14:00

YER: Bafra Suni Çim Saha

 

Ayancık Veteranlar – Boyabat Veteranlar

TARİH: 01.02.2020

GÜN: Cumartesi

SAAT: 14:00

YER: Gazi Stadı Ayancık

Çorum Hattuşa Masterler – Durağan Veteranlar

TARİH: 02.02.2020

GÜN: Pazar

SAAT: 12:00

YER: 1 Nolu Sentetik Saha Çorum

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir