Türk Eğitim Sen’den Vezirköprü İlçe Emniyet Müdürlüğüne Ziyaret

Samsun Türk Eğitim Sen 2 nolu şubesi 10 Aralık 2016 günü İstanbul Beşiktaş Vodafone Arena Stadyumu yakınında meydana gelen ve 44 vatandaşımızın şehit olduğu, şehit olan vatandaşlarımızdan 36’sının polis ve 8’inin de sivil vatandaş olduğu patlamanın ardından Samsun Vezirköprü ilçesi Emniyet Müdürlüğüne ziyarette bulundu.

Vezirköprü İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyaretinden sonra görüşlerini belirten Samsun Türk Eğitim Sen 2 Nolu Şube Başkanı Bünyamin Kamçi‘nin açıklamaları aşağıdadır.

Bugün Vezirköprü merkez ilçe Vezirköprü Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek güvenlik mensuplarına kırmızı karanfil,bayrak şiiri ve içerisinde Kamu Sen üyelerimizin Şiirlerinin bulunduğu 100 yıllık Destan Çanakkale kitabını sunduk.

Ve dedik ki; her gün yüreğimiz ve ciğerimiz yanmaktadır. Daha 20’li yaşlarının baharında olan evlatlarımız kara toprağa düşmektedir.

Terörün ve teröristin yanında yer alan hangi unsurlar olursa olsun, TBMM’de dahi olsa, hepsine birden müdahale edilmeli ve gereken cezalar verilmelidir.

Bu milletin üzerinde hain ve sinsi planlar yapanların hevesleri geçmişte olduğu gibi bugünde kursaklarında kalacaktır.

Türk Eğitim-Sen camiası adına İstanbul’da yaşanan bu hain terör saldırısını bir kez daha lanetliyor, şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet, aileleri ve milletimize baş sağlığı diliyor, yaralılarımıza ise acil şifalar temenni ediyoruz.

Ziyaretin Fotoğraf Galerisi Aşağıdadır;

(Fotoğrafları incelemek için bir tanesinin üzerine tıklayıp fare ile yukarı aşağı hareket ettirebilirsiniz)

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir