Vali Kaymak Samsun’un Dişi Kramponlarını Ağırladı!

Samsun Haberleri – Samsun Valisi Osman Kaymak şehrimizi temsil eden ve şampiyonluk mücadelesi İlkadım YABPA Bayan Futbol Takımımızı davet ederek makamında ağırladı.

Samsun Gençlik Ve Spor İl Müdürü İsmail Kasapoğlu’nun da katıldığı çok güzel geçen bu toplantıda sayın valimiz, “Şehrimizin kızlarının şampiyonluk yolunda bayan futbolunu ve Samsun’u temsil etmesi bizleri mutlu etmiştir. Bu kızlarımıza  şehrin dinamikleri ve bizlerde dahil olmak üzere sahip çıkılması destek verilmesi çok önemlidir. Başkanları Ali Akyüz güzel bir sosyal proje yapıp kızlarımıza destek olup sahip çıkmasından dolayı ayrıca takdiri haketmiştir Bünyesinde 700 sporcu barındıran İlkadım Belediye YABPA Spor Kulübünü, başkanını ve yönetimini de ayrıca kutluyorum.  Gençliğe çok güzel hizmet veriyorlar. Samsun da oynayacakları ilk maçlarına gidip destek vereceğim. Samsunspor ile birlikte şampiyonluk ipini göğüsleyip Birinci Lig Kupasını hep birlikte kaldırmayı şehrim adına temenni ediyorum” diyerek başarı diledi.

İlkadım Belediye YABPA Spor Kulübü Başkanı Ali Akyüz, iyi dilekleri ve ilgisi için Vali Osman Kaymak beye teşekkür etti.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir