Ana Sayfa / İlçeler / Vezirköprü Ülkü Ocaklarında Bayrak Değişimi

Vezirköprü Ülkü Ocaklarında Bayrak Değişimi

Ülkü Ocakları Vezirköprü İlçe Başkanlığı görevini 2,5 yıldır sürdüren Emrah Tolga YENİLER, görevini Kemal KARAGÖZ’e devir etti.

Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Yalçın ALTINTAŞ’ın katılımları ile Vezirköprü İlçe başkanlığında gerçekleştirilen devir teslim töreninde, Samsun il merkezine taşınan 2,5 yıldır Ülkü Ocakları’nın ilçe başkanlığını yapan Emrah Tolga YENİLER, görevini ilçede görev yapan eğitimci Kemal KARAGÖZ’e devir etti.

Devir teslim töreninde açıklama yapan Samsun İl Başkanı Yalçın ALTINTAŞ, “İç ve dış hainler ülkemizin üzerine her gün yeni oyunlar planlamaktadır. Böyle zor bir dönemde Türk dünyasının, Türk Milletinin yegane kurtuluşu olan Ülkü Ocaklarında bulunan siz değerli dava arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Değerli dava arkadaşlarım Ülkü Ocaklarında görev almak klasik manada bayrak yarışı değildir. Almış olduğu bayrağı kirletmeden yere düşürmeden, daha ileri bir noktaya taşıyarak bir sonraki nesile iletmektedir. Vezirköprü ilçemizde de 2,5 yıl önce almış olduğu bayrağı anlının akıyla bu güne taşıyan değerli Emrah Tolga YENİLER başkanımıza huzurunuzda bir kez daha teşekkür ediyorum. Bugünden sonra görevi devir alacak olan Kemal KARAGÖZ Başkanımıza da Allah yar ve yardımcı olsun, Emrah Tolga Başkanımıza da bundan sonra il yönetimimizde ki yeni görevinde başarılar dilerim” dedi.

Görevi bu güne kadar sürdüren Emrah Tolga YENİLER, yaptığı konuşmada, “Görev yaptığımız süre boyunca yeni kardeşler edindim. Hayatımın en güzel sayabileceğim 2,5 senesini Vezirköprü’de Ocak başkanlığı yaparken yaşadım. Hakkım varsa hepinize helal olsun. sizde helal edin. Allah hepinizden razı olsun. ” dedi.

Görevi devir alan Kemal KARAGÖZ, “Öncelikle Emrah başkanıma bana hazır bir teşkilat bıraktığı için teşekkür ederim. Değişen sadece isim olacak. Emrah başkanımdan aldığım kutlu bayrağı en ileri noktaya götürmeye sonuna kadar gayret edeceğim.” dedi.

Devir teslim töreni ardından okunan Kuran-ı Kerim tilavetinden sonra çay ikramı ve sohbetle program son buldu.

loading...

Bir önceki yazımız olan Samsun A101'de İşten Çıkarmalar ve Baskı İddiası başlıklı makalemizde samsun a101 işten çıkarma, samsun a101 mobbing ve samsun a101 personele baskı uygulama hakkında bilgiler verilmektedir.

www.55ajans.com - Samsun Haber Siteniz

Ayrıca Buna da Bakabilirsiniz

OMÜ’de Mekânda Erişilebilirlik Ödül Töreni Yapıldı!

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Mekanda Erişebilirlik’ kategorisini temsil eden turuncu bayrağı almaya hak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir