Vezirköprü Zübeyde Hanım Anaokulu’ndan Lösemili Çocuklara Destek

Zübeyde Hanım Anaokulu’ndan Lösemili Çocuklara Destek

Samsun ili Vezirköprü ilçe merkezinde yer alan Zübeyde Hanım Anaokulu “Umuduma Emek Ver” projesi kapsamında lösemili çocuklara maddi, manevi destek sağlamak için Samsun Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği ile iletişime geçti.

Proje kapsamında Anaokulu öğretmenleri ve velileri lösemili çocuklar için yapılacak olan kermese destek sağlamak amacıyla toplandı. Dikiş makineleriyle beraber 50 adet bere dikildi. Bereler, katılamayan velilerin daha önceden gönderdikleri örgü bereler ve liflerle beraber paketlenerek 26-30 Aralık 2017 tarihleri arasında Yeşilyurt alışveriş merkezinde lösemili çocuklar için yapılacak olan kermese gönderildi.

Veliler, projeyi çok anlamlı bulduklarını, severek projede yer aldıklarını söylediler. Zübeyde Hanım Anaokulu müdürü Özge Sağlam toplumumuzu hastalık konusunda duyarlı hale getirmek, okul olarak küçük de olsa destek sağlamak amacıyla böyle anlamlı bir sosyal sorumluluk projesini yazan Zübeyde Hanım Anaokulu öğretmenlerine ve hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen velilerimize çok teşekkür ederiz ifadesinde bulundu.

Zübeyde Hanım Anaokulu daha önce de kan bağışı ile bir çok kişiye umut olmuştu. Bu haberimizde ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Etkinlik ile İlgili Fotoğraf Galerisi Aşağıdadır

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir