Ana Sayfa / Samsun Haber / Volkan Can, ‘Samsunspor’dan Kurtulmak İstiyoruz’!

Volkan Can, ‘Samsunspor’dan Kurtulmak İstiyoruz’!

Samsunspor Haberleri- TFF 2 ve 3. Lig Kulüpler Birliği Başkanı Volkan Can, Samsun Medya Grubu Spor Müdürü Salim Yıldız’n programında yaptığı açıklamada Samsunspor’dan kurtulmak istediklerini söyledi.

Koronavirüs salgını nedeniyle ertelenen Liglerde kalan 6 haftanın oynanıp oynanmayacağı hakkında kulüplerin görüşlerini aldıklarını belirten TFF 2 ve 3. Lig Kulüpler Birliği Başkanı Volkan Can 87 kulüpten 45 tanesinin kararı TFF’ye bıraktığını, diğer kulüplerden bir kısmı 2-5  bir kısmının ise 2-9 sırada yer alan takımların play off oynamalarını istediler. Düşme olup olmayacağı konusunda da fikrini açıklayan TFF 2 ve 3. Lig Kulüpler Birliği Başkanı Volkan Can play out oynanmasının daha adil olacağını söyledi. En geç ay sonuna kadar TFF’ nin karar vereceğini ancak daha erken karar verilmesinin kulüpler açısından iyi olacağını dile getirdi.

Aynı zamanda Kırklarelispor Başkanı olan TFF 2 ve 3. Lig Kulüpler Birliği Başkanı Volkan Can, Samsunspor ile ilgili soruyu da “Samsunspor Süper Lige layık bir camia. Bu sene TFF 1. Lige daha sonrada Süper Lige çıkacağına inanıyorum. Bu Ligleri bize bıraksın. Samsunspor’dan kurtulmak istiyoruz” diye cevapladı.

loading...

Bir önceki yazımız olan Bakan Akar, Pençe- Kartal Operasyonu Değerlendirdi! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

www.55ajans.com - Samsun Haber Siteniz

Ayrıca Buna da Bakabilirsiniz

Samsunspor’da Bandırma Hazırlıkları Sürüyor!

Samsunspor Haberleri – TFF 1. Ligde mücadele eden Yılport Samsunspor Takımımız, 3. Haftada deplasmanda karşılaşacağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir