Ana Sayfa / Samsun Haber / Yaşlılardan Samsun Büyükşehir’e Teşekkür!

Yaşlılardan Samsun Büyükşehir’e Teşekkür!

Samsun Haberleri – Samsun Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi tarafından gerçekleştirilen ‘Evde Sağlık ve Bakım Hizmeti’ hız kesmeden devam ederken yaşlı vatandaşlar kendilerine gösterilen yakın ilgi ve verilen hizmetten dolayı oldukça memnunlar.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle bir dizi önlemi hayata geçiren ve özellikle 65 yaş üstü ve kronik hastalığa sahip vatandaşlara yönelik ‘Evde Kalın, Biz Getirelim’ uygulamasını genişleten Samsun Büyükşehir Belediyesi, ‘Evde Sağlık ve Bakım Hizmeti’ni de kesintiye uğratmadan devam ettiriyor.

EKİP SAYISI DA ZİYARETLER DE ARTTI

Samsun Büyükşehir Belediyezi Kadın, Aile ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı bünyesinde gerçekleştirilen Evde Sağlık ve Bakım Hizmetleri, il genelinde tüm hızıyla sürüyor. Doktor, hemşire ve temizlik görevlilerinden oluşan ekiplerin sayısını artıran Daire Başkanlığı, günlük yaşlı ve hasta ziyaretini ise 2 katına çıkardı. ‘Evde Sağlık ve Bakım’ hizmeti kapsamında harekete geçen ekipler, evlerinde ziyaret ettikleri yaşlı ve kronik hastalıkları bulanan vatandaşların ilk olarak sağlık kontrollerini gerçekleştiriyor.

loading...

YEDAŞ Elektrik Kesintisi Haberleri