Ana Sayfa / Samsun Haber / Yıldırım, Samsunspor Dernek Başkanlığına Aday Olacak!

Yıldırım, Samsunspor Dernek Başkanlığına Aday Olacak!

Samsunspor Haberleri – Samsunspor Futbol Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım 29 Şubat’ta yapılacak olan olağanüstü genel kurulda aday olacağını duyurdu.

Samsunspor Kulübü Derneği daha önce olağanüstü genel kurul kararı almış ve 17 Şubat Pazartesi günü Samsun Büyükşehir Belediyesi Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonda çoğunluk sağlanamadığı için ertelenmişti.

Samsunspor Futbol Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım aynı yerde 29 Şubat Cumartesi günü saat 14.00’de yapılacak olan olağanüstü genel kurulda aday olacağını duyurdu.

Spsyal medya hesabı üzerinden yaptığı duyuruda Samsunspor Futbol Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, “Değerli Samsunspor Camiası, Samsunspor FK A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı olarak, 29 Şubat’ta gerçekleşecek Olağanüstü Kongre’de, Samsunspor Kulübü Derneği Başkanlığı’na aday olacağımı, kıymetli camiamıza saygıyla duyurmak isterim. Başkanlık seçimi şimdiden camiamıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

loading...

Bir önceki yazımız olan Canik’te Eğitim Seminerleri Sürüyor! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

www.55ajans.com - Samsun Haber Siteniz

Ayrıca Buna da Bakabilirsiniz

Samsun’un En Büyük Kentsel Dönüşüm Projesinde İhale Zamanı!

Samsun Haberleri – Milli mücadelenin başladığı Samsun, bu kez kentsel dönüşümde tarih yazmaya hazırlanıyor.  Yatay mimariyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir