Ana Sayfa / Samsunspor / Yüksel Yıldırım Samsunspor Başkanı Olarak Hedefini Açıkladı!

Yüksel Yıldırım Samsunspor Başkanı Olarak Hedefini Açıkladı!

Samsun Haberleri – Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda başkan olarak hedeflerini açıkladı.

Başkan Yüksel Yıldırım paylaşımında şunları dile getirdi:

“Futbolcunun ve teknik direktörün nasıl bir hedefi varsa, kulüp başkanının da var. Hedefim Samsunspor Kulubünde en üst seviyede Başkanlık yapabilmek, Süper Lig’de ve Avrupa’da kupalar kazanabilmek. Hedeflerimize ulaştırabilecek bir futbolcu, teknik ve idari kadro ile çalışmalıyız.”

YEMEKTE BULUŞTULAR

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle sadece uzaktan bağlantılarla görüşen Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, kontrollü normalleşme adımına geçildiği bu dönemde yemekte bir araya geldi.

İstanbul’da bir balıkçıda bir araya gelen Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Samsunspor Futbol A. Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Erkanat ve Başkan Yüksel Yıldırım yüz yüze görüşmenin mutluluğunu yaşadı.

Başkan Yükseel Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Ertuğrul Hocam bizleri (Mustafa Erkanat, Jasper Yıldırım ve ben) İstanbul Demirciköy’deki Uzunya Balıkçı’sına getirdi. İlk defa 90 gün sonra bir restauranta geldik. Dışarıda yemek yemeği çok özlemişiz. Teşekkürler Ertuğrul Sağlam Hocam, kesene bereket!” ifadelerini kullanarak duygularını dile getirdi.

www.55ajans.com - Samsun Haber Siteniz

Ayrıca Buna da Bakabilirsiniz

Samsunspor’da Yeni Vaka Yok!

Samsunspor Haberleri  – TFF 1. Ligin 12. Haftasında deplasmanda Aydeniz Et Balıkesirspor ile karşılaşacak olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir