AK Parti 19 Mayıs Gençlik Kollarından 19 Mayıs Kültür ve Dayanışma Derneğine Ziyaret

Ziyarette son zamanlarda artan terör olaylarına değinen 19 Mayıs Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yazar; ‘’ Terörün kimi ne zaman hedef alacağı, hangi adreste olacağı belli değil. Terörü yapanların dili, dini, ırkı yoktur. Bizler bir ve beraber olmaya devam edeceğiz. Bir kez daha yaşanan hain terör olaylarında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza, şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum. Yaralılarımıza Rabbim acil şifalar versin” ifadelerini kullandı.

19 Mayıs Kültür ve Dayanışma Derneği’nin faaliyetlerini takdir ettiklerini belirten Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yazar; ‘’ Derneğinizi kurulduğu günden itibaren ilçemizdeki faaliyetlerini takip ve takdir ediyoruz. Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.’’ dedi

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve gençleri her hafta dernek binasında gerçekleştirilen Salı Akşamları sohbetlerine davet eden  19 Mayıs Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Salih Yaman konuşmasında;  Gençlerin Türk siyaset hayatındaki önemine dikkat çekerken, Ak Parti Gençlik Kollarının ilçemizde dinamik bir siyaset yapmasından son derece mutlu olduklarını ve her zaman destek olmaya hazır olduklarını dile getirdi.

loading...

AK Parti 19 Mayıs Gençlik Kollarından 19 Mayıs Kültür ve Dayanışma Derneğine Ziyaret” konusunda Bir Fikir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir