Ayvacık Belediye Başkanı Belür’den Yedaş Müdürü Aktürk’e Ziyaret

Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur Yedaş Genel Müdürü Rıdvan Aktürk’ü makamında ziyaret ederek ilçede yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Kış mevsiminin gelmesi ile ilçenin yüksek mahallelerinde sıkça rastlanılan elektrik kesintisi sorununu çözme noktasında İlçede yaşayan insanların kaliteli ve kesintisiz elektrik kullanabilmesi için yedaş ekipleri Ayvacık ilçesindeki bu sorunu çözme noktasında çalışmalarına hızla devam ediyor. İlçenin Güzelyurt mahallesinde yürütülen yedaş ekiplerinin çalışmalarını daha önce ziyaret ederek yerinde inceleyen Belediye Başkanı Mustafa Belur yapılan çalışmalara ilçe belediyesi olarak imkanlarımız ölçüsünde her türlü desteği sağlayacağını belirtmişti.

Belediye Başkanımız Mustafa Belur “ Her yıl kış mevsiminde ilçemizde elektrik kesintileri meydana geliyordu. Elektrik kesintisi İlçemizin ivedilikle giderilmesi gereken büyük sorunlarından biri haline gelmişti. Bu kesintilerin önüne geçmek adına Yedaş Genel Müdürlüğümüzle bir araya gelerek planlama yaptık ve kısa sürede çalışmalara başladık. İlçemizin tüm mahallelerinin 1,2 yıl içerisinde tamamen elektrik sorununu çözüp vatandaşlarımıza rahat hayat sunabilmek için çalışmalarımızı yürütmeye devam edeceğiz. Şirketin başarılarını yakından takip ediyoruz. İsteklerimiz dinleniyor ve çözümler üretiliyor. Bizlerde Belediye olarak yapılacak çalışmalarda her zaman yedaşın yanında olmaya devam edeceğiz. Ayvacık halkı adına Yedaş Genel Müdürümüz Rıdvan Aktürk’e ve yedaş çalışanlarına teşekkür ediyorum.” Dedi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Yedaş Genel Müdürü Rıdvan Aktürk ” Bölgemdeki insanların kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti alabilmesi için çalışıyoruz. Yatırımlarımız vatandaşlarımızın daha rahat bir yaşam sürmesi adına Ayvacık ilçemizde tüm mahalleleri kapsayacak şekilde devam edecek.” dedi.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir