Forza Samsun Dernek Binasına Görkemli Açılış!

Samsunspor Haberleri – Samsunspor Derneği Başkanı Suat Çakır, Yılport Samsunspor Futbol Kulübü Genel Menajeri Mustafa Aztopal, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve futbolcular Forza Samsun Üniversiteli Samsunsporlular Derneği’nin (ÜSD) açılışına katıldı.

İlkadım ilçesi Kılıçdede Mahallesi No: 169’da yer alan Samsunspor’un taraftar gruplarından biri olan Forza Samsun Üniversiteli Samsunsporlular Derneği’nin açılışına Samsunspor Derneği Başkanı Suat Çakır, Genel Menajer Mustafa Aztopal, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Kulüp Müdürü Soner Soykan, futbolcular Burak Çalık, İbrahim Halil Çolak, Nurullah Aslan, Recep Burak Yılmaz, Yalçın Kılınç ve Atabey Çiçek de katıldı. Ayrıca açılışta çok sayıda davetli yer aldı.

Açılış öncesi konuşan Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, “Samsunspor’un en önemli destekçilerinden Forza Samsun ve Üniversiteli Samsunsporlular Derneği’nin açılışı için toplandık. Çok güzel bir birliktelik oluştu. Bugünkü açılışla birlikte Perşembe günü de Manisa’ya yola çıkacağız. Manisa’dan alacağımız güzel bir sonuçla Samsun’a dönüp, 2’nci bölüm kutlamayı da burada yapmak istiyoruz. Samsunspor çok güzel bir derneğe daha kavuştu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Forsa Samsun Üniversiteli Samsunsporlular Derneği Başkanı Eren Yılmaz ise, Forsa Samsun ve Üniversiteli Samsunsporlular Derneği’nin tribün kültürü ve Samsunsporluluk ruhunun geliştirilmesi için faaliyetler yürüteceklerini belirtti.

Konuşmaların ardından bando eşliğinde derneğin açılış kurdelesini Genel Menajer Mustafa Aztopal, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve futbolcular kesti.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir