Liderin Pendikspor Hazırlıkları Başladı!

Samsunspor Haberleri – TFF 2. Lİg Beyaz Grupta lider olan Yılport Samsunspor Takımımız, bu akşam (14 Ocak Salı) yaptığı antrenman ile hafta sonu deplasmanda karşılaşacağı Pendikspor maçının hazırlıklarına başladı. Yeni transferimiz Muhsin Yıldırım’da bugün ilk antrenmanına çıktı.

Nuri Asan Tesisleri’nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan antrenman hareketlilik ile ısınmanın ardından koruyucu egzersiz, dayanıklılık koşusu ve dar alanda oyunun ardından son buldu. Antrenmana sakatlıkları bulunan Okan Dernek, Bünyamin Cesur Karataş, Yalçın Kılınç ve Ahmet Altın katılmadı. Bu akşamki antrenmana altyapıdan kaleciler Akın Demirtaş ve Altay Cephe, oyunculardan Ceyhun Hidayet Osman Çepnioğlu, Yaşar Miralp Aslantürk ve Batuhan Kazancı’da katıldı.

SAMSUNSPOR A Ş ODA BAŞKANLARI VE STK’LARLA BULUŞTU

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş., meslek oda başkanları ve sivil toplum kuruluşları (STK) ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Sheraton Hotel’de düzenlenen toplantıya Yılport Samsunspor Kulüp Müdürümüz Soner Soykan, Stadyum Operasyon Müdürümüz Mehmet Altan ve Reklam ve Pazarlama Müdürümüz Tuğba Kocaeli’nin yanı sıra Sheraton Hotel Genel Müdürü Onur Bıyıklı, Mimarlar Odası Samsun Şube Başkanı İshak Memişoğlu, İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şube Başkanı Cevat Öncü, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hacı Eyüp Güler, Makine Mühendisleri Odası Samsun Şube Başkanı Kadir Gürkan, Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Samsun Şube Başkanı Ahmet Alp Doğru, 6. Bölge Samsun Eczacı Odası Başkanı Ecz. Onur Ferhat Karaca, Samsun Genç İş Adamları Derneği (SAMGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öztekin, Samsun Noter Odası Başkanı Türkay Tezir ve Samsun Dişhekimleri Odası Başkanı Alper Dilek katıldı.

Samsunspor sevgisi ile Samsunspor’a fayda sağlamak adına birlikte yapılabilecek projelerin masaya yatırıldığı toplantıda gelecek ile ilgili öneriler ve yol haritaları konuşuldu. Çok faydalı geçen toplantının sonunda STK ve meslek odalarının temsilcileri Samsunspor için maddi ve manevi her organizasyon için ellerinden gelen tüm fedakarlığı göstereceklerini belirtirken, tüm katılımcılar yapılan organizasyonun ve benzerlerinin tekrar yapılması ve fikir alışverişinin artarak devam etmesi temennisinde bulundular.

 

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir