Şampiyonluk Ateşini Manisa’da Yak da Gel Samsunspor!

Samsunspor Haberleri – Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Manisa FK maçı için hazırlıklarını tamamlayarak bu ile hareket eden lider Yılport Samsunspor’u kırmızı beyazlı taraftarlar meşalelerle uğurladı.

Yılport Samsunspor Takımımız Cumartesi günü deplasmanda karşılaşacağı Manisa Futbol Kulübü maçı için bugün havayolu ile İzmir’e oradan da Manisa’ya hareket etti. Takımımızı Nuri Asan Tesisleri’nden kulüp personellerimiz ile 1965 Üniversiteli Samsunsporlular Derneği (ÜNİ-SAM) üyeleri de ellerinde meşalelerle uğurladı.

KAFİLEDE KİMLER VAR?

20 kişilik kafilede şu isimler yer aldı: Nurullah Aslan, Ahmet Altın, Furkan Köse, Ercan Yazıcı, Veli Çetin, Recep Burak Yılmaz, Caner Arıcı, Gökhan Meral, Ferhat Çulcuoğlu, Burak Çalık, Gökhan Alsan, İbrahim Halil Çolak, İlyas Kubilay Yavuz, Guido Koçer, Erkam Reşmen, Atabey Çiçek, Bahattin Köse, Ahmethan Köse, Muhsin Yıldırım ve Yalçın Kılınç.

Kırmızı beyazlı ekibimiz bugün saat 16.40’da havayolu İzmir’e gidecek. Buradan karayolu ile Manisa’ya geçecek olan kırmızı beyazlı ekibimiz burada konaklayacağı otele yerleşecek.

 

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir