Samsun Türk Eğitim Sen 2 nolu Şube Jandarma Komutanlığını Ziyaret Etti

Samsun Türk Eğitim Sen 2 nolu şubesi ülkemizin bulunduğu bu sıkıntılı günlerde güvenlik güçlerine ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor. İstanbul Beşiktaş Vodafone Arena stadyumu yakınında PKK’lı teröristlerce patlatılan bombadan dolayı şehit olan polislerimizi anmak ve onlara taziye dileklerinde bulunmak için Vezirköprü ilçe emniyet müdürlüğünü ziyaret etmişlerdi.

Bugün de özellikle El Bab operasyonunda şehit düşen askerlerimizi anmak hem de Türk Silahlı Kuvvetlerine destek olmak amacıyla Vezirköprü İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.

Bu ziyaret hakkında Samsun Türk Eğitim Sen 2 Nolu şube başkanı Bünyamin KAMÇİ kısa bir açıklamada bulundu. Bünyamin Kamçi’nin o açıklaması aşağıdadır;

“Bugün Türk Eğitim Sen Samsun 2 Nolu Şube yönetim kurulu ve işyeri temsilcileri olarak Türk Silahlı Kuvvetlerimize taziye dileklerimizi ve ülkenin birlik ve bütünlüğü için kayıtsız şartsız desteğimizi iletmek üzere Vezirköprü ilçe jandarma komutanlığımızı ziyaret ettik. Şehitlerimizin anısına karanfil,bayrak şiirimizi ve Kamu Sen’in “Son yüzyılın Destanı Çanakkale” adlı şiir kitabını hediye ettik.”

Türk Eğitim Sen 2 nolu Şube İlçe Jandarma Komutanlığı Ziyareti Fotoğrafları

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir