Samsunspor Taraftarı İstanbul’da Nasıl Bilet Alacak?

Samsunspor Haberleri – TFF 2. Lig Beyaz Grupta lider olan Yılport Samsunspor 19. Haftada deplasmanda oynayacağı Pendikspor maçının hazırlıklarını gol çalışması yaparak sürdürdü.

Nuri Asan Tesisleri’nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan antrenman koordinasyon ve çabukluk ile ısınma ile başladı. Dar alanda oyun ile süren antrenman şut, orta ve sonuçlandırma çalışmasının ardından son buldu. Sakatlıkları bulunan Okan Dernek, Bünyamin Cesur Karataş ve Yalçın Kılınç antrenmana katılmadı. Tedavisi süren Ahmet Altın ise takımdan ayrı düz koşu yaptı.

Yılport Samsunspor’un deplasmanda oynayacağı Pendikspor karşılaşması 18 Ocak Cumartesi günü saat 13.30’da Pendik İlçe Stadında oynanacak.

Karşılaşmanın biletleri ile ilgili Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş’den yazılı bir açıklama geldi. Yapılan yazılı açıklamada Samsunspor taraftarına ayrılan kısmın %5’ten %10’a çıkarılarak 226 adet olduğu duyuruldu. Bu biletlerin yarısının Samsunspor Kulübüne teslim edildiği diğer yarısının ise İstanbul’da yarın (17 Ocak Cuma) saat 13.00’den itibaren Pendik Stadı gişesinde 5 TL’den satılacağı belirtildi.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir