Samsunspor’a Şampiyonluk Pastası İkram Edildi!

Samsunspor Haberleri – Nuri Asan Tesisleri’nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan antrenman ısınma hareketleri, pas çalışması, dar alan oyunu ve taktik çalışmasının ardından son buldu. Antrenmana ameliyat olan Okan Dernek ve Bünyamin Cesur Karataş ile sakatlığı bulunan Oğuz Gürbulak katılmadı. Isınma hareketlerinin ardından Erkam Reşmen takımdan ayrı çalışırken, Yalçın Kılınç ise takımdan ayrı düz koşu yaptı.

Antrenmanı Bafra ilçesindeki Kolay Ortaokulu Öğretmeni Mesut Saraçoğlu, Ayça Ayvaz ve öğrencileri de takip ederek Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ile hatıra fotoğrafı çekindi.

KAHVALTIDA BULUŞTULAR

Yılport Samsunspor Takımımız Afjet Afyonspor maçı öncesi kahvaltıda bir araya geldi.

Venn Restoran’ta düzenlenen kahvaltıya Samsunspor Futbol Kulübü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Erkanat, Genel Menajer Mustafa Aztopal, Teknik Menajer Yücel Uyar, Kulüp Müdürü Soner Soykan, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, teknik heyet ve futbolcular katıldı.

HALK EĞİTİM MERKEZİ’NDEN SAMSUNSPOR PASTASI

İlkadım Halk Eğitimi Merkezi (MEM) Müdürü Murat Yalçınkaya, Müdür Yardımcıları Ferhat Aralan, Kaşif Demirtaş, Yiyecek İçecek Hizmetleri Öğretmeni Ayşim Özbaş ve kursiyerler, Teknik Menajer Yücel Uyar ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ı ziyaret etti.

Nuri Asan Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette İlkadım MEM kursiyerlerinin kendi elleriyle yaptıkları ve üzerinde ‘Şampiyon’ yazılı Samsunspor logolu pastayı Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve futbolcular ikram etti.

 

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir